LOPOUR a syn, s.r.o. LOPOUR a syn, s.r.o.

POWERMAN HOT
Souprava pro údržbu venkovních elektrických vedení je určena pro nejrůznější práce spojené s obsluhou a údržbou těchto vedení. Testováno pro práci pod napětím dle norem ČSN a EN (IEC).
PRACOVNÍ NÁSTROJE A DOPLŇKY

3A Materiály použité při výrobě nástrojů odolávají korozi (nerezová ocel, bronz, eloxovaný dural a kompozit). Tím je zaručena jejich dlouhá životnost a minimální údržba bez nákladů. Všechny nástroje s výjimkou 4E mají nosič, což je válec o průměru 30 mm, který je osazen dvěma pérovými kolíky. Nosič se vsune do vrcholu tyče T4.6 nebo do redukce 6. Výměna nástrojů je pak rychlá a nevyžaduje žádné nářadí.

3 Objímka s kloubem slouží k připojení manipulační tyče. Osazuje se na hlavní tyč ve výšce 3-4,5 metrů od paty pracovní tyče.

4A Univerzální hák ke stahování větví, vyprošťování, strhávání konstrukcí po požárech, k záchranářských pracem atd.

4B 4B Háky k setřásání námrazy slouží k rozkmitáním vodičů. Podle našich zkušeností je to nejefektivnější způsob mechanického odstraňování námrazy s touto soupravou.

4C Hák na přizvedávání vodičů na konzolách, ke zvedání lehkých vodičů atd.

4D Seřezávač námrazy s tažným lankem se osvědčila obzvláště při odstraňování tvrdé námrazy. nebo námrazy z mokrého sněhu. Sada obsahuje samotný nástroj a příslušenství pro tažení seřezávače.

4E Otloukací trubka. Trubka se nasune na vrchol tyče T4.6. Chrání ji a zároveň zvyšuje hmotnost vrcholu celé soupravy.

4D 5A Pilka na prořezávání větví. List je vyroben z odolné oceli. Její vysoká produktivita při minimálním úsilí vás zaujme.

5B Nůžky a pilka. Nůžky jsou vybaveny ovládacím lankem a pákovým mechanismem, který zvyšuje střižnou sílu 22krát a výrazně usnadňují prořezávání větví do 25 mm. Na silnější větve lze potom bez výměny nástroje použít pilku.

6 Redukce je vyrobena ze skelného kompozitu. Nasunuje se na vsuvku kterékoli středové tyče C1.5, C2.0, nebo C2.5. Tyč s redukcí pak funguje jako vrcholová tyč. Shora se na redukci nasune libovolný nástroj.

5A 7A Dýnko, 7B Dýnko s bodcem. Každou sestavu tyčí je nutno na jejím spodním konci uzavřít a zajistit ji tak proti nečistotám. K tomu slouží dýnko nebo dýnko s bodcem. Bodec velmi usnadňuje stavění tyče na kluzkém terénu a zvyšuje tak stabilitu tyče (např. při otloukání námrazy).

8 Soubor doplňků obsahuje 6 řemínků k sepnutí rozložené soupravy, 2 gumové upínáky k připevnění celé soupravy na střešní nosič automobilu, vak na nástroje, 4 náhradní pérové kolíky a podrobný popis výrobku s návodem k obsluze.

9A Vak na díly tyče, 9B Pytel na nástroje. Vak na díly tyče je schopen pojmout všecny díly rozložené tyče a je 2,8m dlouhý. Nástroje a příslušenství se dobře skladují v šikovném pytli na nástroje


Pracovní nástroje a doplňky

č.popishmotnost [kg]
3Objímka s kloubem0,45
4AHák univerzální0,25
4B1Hák námrazový dlouhý0,35
4B2Hák námrazový krátký0,20
4CHák na přizvedávání vodičů0,25
4DSeřezávač námrazy0,80
4EOtloukací trubka na námrazu0,40
5APilka0,30
5Bnůžky a pilka0,30
6Redukce0,20
7ADýnko0,10
7BDýnko s bodcem0,25
8Soubor doplňků0,20
9AVak na díly tyče0,80
9BPytel na nástroje0,20


 Verze pro tisk >>

made by Svist 21 v.o.s.
© 1998-2006, LOPOUR a syn, s.r.o.