LOPOUR a syn, s.r.o. LOPOUR a syn, s.r.o.

POWERMAN HOT
Souprava pro údržbu venkovních elektrických vedení je určena pro nejrůznější práce spojené s obsluhou a údržbou těchto vedení. Testováno pro práci pod napětím dle norem ČSN a EN (IEC).
VÍTÁME VÁS

na domovské stránce firmy LOPOUR a syn, s.r.o. Naše firma se již od roku 1985 specializuje na výrobu vysoce kvalitních kompozitových trubek. Nevěnujeme se pouze výrobě trubek jako polotovaru, ale zaměřujeme se především na vývoj, výrobu a dodávky kompletních technických řešení a výrobků, jejichž základem je kompozitová trubka. Řadu těchto řešení a výrobků máme patentově chráněno.

Naše výroba kompozitových trubek je založena výhradně na prepregové technologii. Materiály, které používáme, jsou velmi kvalitní a pokrokové kompozity skelných, uhlíkových nebo aramidových vláken a epoxidové matrice. Tyto materiály vynikají vysokou mechanickou pevností při velmi nízké specifické hmotnosti. Specifikem skelných kompozitů jsou vynikající elektroizolační vlastnosti, které tvoří základ pro aplikace v elektrotechnice.

Náš výrobní program zahrnuje především výrobky pro energetiku a elektrotechniku, trakční vozidla, letectví, sport a další odvětví.


Vznik společnosti s ručením omezeným - LOPOUR a syn, s.r.o.

Od 1.1.2004 se naše firma transformovala na společnost s ručením omezeným - LOPOUR a syn, s.r.o. Z hlediska zákazníka zde není žádná změna co se týká našich obchodních aktivit nebo kontaktních osob. Pro informace o změně fakturačních údajů nás prosím kontaktujte na info@lopour.cz.


Lehké trolejbusové sběrače proudu LTS

Lehké trolejbusové sběrače proudu umožňují použití vyšších jízdních rychlostí při výrazném snížení možnosti vykolejení. Při jejich použití se také výrazně snižuje opotřebení jak uhlíkové vložky tak i všech nosných částí sběrače.
V současné době jsou LTS montovány na nové trolejbusy společnosti Škoda Ostrov s.r.o., typ 14Tr, 15Tr, 21Tr a 22Tr. U starších vozů je prováděna výměna stávajících sběračů za kompozitové tyče a nový typ hlavice.


N O V I N K Y

Naše firma se prezentovala na Mezinárodním veletrhu požární techniky PYROS 2004 v Brně. S úspěchem jsme zde vystavovali náš výrobek FIREMAN užitečný především tam, kde je nutno provádět zásah ve výšce bez použití nákladné techniky (pojízdné pracovní plošiny) a na místech nepřístupných pro tuto techniku. více informací >>


Nový nástroj - ovládací kolík - rozšiřuje využití souprav POWERMAN Hot o možnost rozepínání a zapínání odpojovačů, přepínačů a vypínačů na venkovních vedeních i v rozvodnách. Plně vybavená souprava se tak stává nepostradatelnou pracovní pomůckou pro čety obvodních středisek údržby a poruchových služeb! více informací >>

Na mezinárodní konferenci o problematice námrazy IWAIS 2002, která se konala v Brně, jsme odborníkům z celého světa s úspěchem představili výrobek POWERMAN Hot, který je bohatě vybaven pro mechanické odstraňování atmosferické námrazy z venkovních elektrických vedeních. více informací >>

made by Svist 21 v.o.s.
© 1998-2006, LOPOUR a syn, s.r.o.