LOPOUR a syn, s.r.o. LOPOUR a syn, s.r.o.

POWERMAN HOT
Souprava pro údržbu venkovních elektrických vedení je určena pro nejrůznější práce spojené s obsluhou a údržbou těchto vedení. Testováno pro práci pod napětím dle norem ČSN a EN (IEC).
10. mezinárodní konference o atmosférické námraze konstrukcí.
Brno, Česká republika, 17.-20. červen 2002

Přesto, že IWAIS je mezinárodní konference zaměřená na problematiku námrazy všeobecně, velká část účastníků této konference se specializuje především na námrazu na venkovních elektrických vedeních. Naše firma se zůčastnila této konference jako vystavovatel již podruhé, poprvé tomu tak bylo v roce 1998 (viz níže). Letos jsme zde odborníkům z celého světa představili soupravu POWERMAN Hot, která je kromě jiného bohatě vybavena i pro mechanické odstraňování námrazy z venkovních distribučních vedení. Při exkurzi na rozvodné stanici Řípov (u Třebíče) byl tento výrobek předveden v terénu na vedení 22kV (viz fotografie). Prezentovaná souprava se díky své snadné ovladatelnosti, vybavením nástroji a kvalitním provedením setkala se značným pozitivním ohlasem ze strany účastníků.

Oficiální stránky konference najdete na http://www.egu.cz/iwais/iwais.html (pouze v angličtině)


Fotografii si můžete stáhnout ve vysokém rozlišení k tisku zde (velikost 2Mb), případně nám napište a mi Vám ji s potěšením obratem zašleme.


IWAIS ´98 - 8. mezinárodní konference o atmosférické námraze konstrukcí
Rejkjavik, Island, 8.-11. červen 1998

Poprvé jsme se zúčastnili konference IWAIS v roce 1998 a vystavovali jsme zde soupravu POWERMAN 98 SL (předchůdce souprav POWERMAN Hot). Výrobek zaujmul odborníky z Islandské státní energetiky RARIK natolik, že své čety údržby těmito soupravami, které se s úspěchem používají při řešení námrazových kalamit dodnes. de-icing fotogalerie >>

 Verze pro tisk >>

made by Svist 21 v.o.s.
© 1998-2006, LOPOUR a syn, s.r.o.