LOPOUR a syn, s.r.o. LOPOUR a syn, s.r.o.

POWERMAN HOT
Souprava pro údržbu venkovních elektrických vedení je určena pro nejrůznější práce spojené s obsluhou a údržbou těchto vedení. Testováno pro práci pod napětím dle norem ČSN a EN (IEC).
NOVINKY

Nové využití souprav Powerman Hot !!!

Nový nástroj, ovládací kolík, je určen pro ovládání venkovních odpojovačů.

   Trubkové díly

T2.5HD - vrcholový díl HD (heavy duty) - je vyroben ze speciálně vyztuženého kompozitu tak, aby odolával nárazům při otloukání námrazy v celé délce dílu. Kompatibilní se standardním vrcholovým dílem T2.5. Délka 2,5m, hmotnost 1,3kg, barva černá.


Nástroje

Zvětšit 2A - Ovládací kolík - je vyroben z nevodivého kompozitu a slouží k rozepínání a zapínání odpojovačů. Vyobrazený kolík byl speciálně navržen pro ovládání venkovních odpojovačů Dribo Flr (výrobce Dribo spol. s r.o. - www.dribo.cz). Na vyžádání je možno upravit rozměry kolíku pro jiné druhy odpojovačů.

2B - Adaptér M12/30mm - k umožnění připojení dalšího nástroje; např. od jiného výrobce. Jiné rozměry závitu na objednávku.


Zvětšit 5B - Nůžky a pilka - Nůžky s pákovým mechanismem, který zvyšuje střižnou sílu cca 14krát, výrazně usnadňují vyvětvování do průměru 25mm. Na silnější větve lze pak bez výměny nástroje použít pilku. Při práci s nůžkami v blízkosti vedení pod napětím je nutno použít k jejich ovládání izolační táhlo 5B1.

5B1 - Izolační táhlo IT 36kV (nebo I 40,5kV) - dodáváno včetně lanka na připojení k nůžkám a ručky k ovládání. Testováno dle ČSN a harmonizovaných IEC (EN) norem.


DOPLŇKY

9A - Vak na trubkové díly, velký - max. 6 dílů tyče včetně jednoho izolačního dílu.
9A1 - Vak na trubkové díly, střední - max. 4 díly tyče včetně jednoho Izolačního dílu.
9A2 - Vak na trubkové díly, malý - pouze na Izolační díl.
9A3 - Tubus na trubkové díly (viz obr. vpravo) - o průměru 160 mm o délce 2,8 m pojme 5 trubkových dílů. Tubus je dodáván včetně objímek k připevnění na střešní nosič automobilu.

9B1 Pytel na nástroje - do 5 kusů nástrojů.
9B2 Batoh na nástroje - pojme pohodlně všechny nástroje nabízené se soupravou.

 Verze pro tisk >>

made by Svist 21 v.o.s.
© 1998-2006, LOPOUR a syn, s.r.o.